04-6333302 | | | |

חנות סלולר

חנות סלולר הוא עסק מאוד נפוץ בשנים האחרונות בישראל.

כיום אין כמעט ישראלי שלא מחזיק במכשיר סלולרי אחד ואף יותר.

חנויות הסלולאר מוכרות את המכשירים, גאדג'טים המתאימים לפלאפונים וכמו כן בחנות סלולר ממוקמת בדרך כלל מעבדת סלולר אשר מציעה תיקון למכשירים השונים וטיפול בבעיות תוכנה וחומרה

תחום המעבדות הפרטיות בשנים האחרונות גדל והתפתח. נתון מעניין שהתקבל בחיפוש b144עסקים באתר מעיד על שכעת מספר המעבדות ברחבי הארץ עומד על למעלה מ- 800, ומעל 130 מעבדות בצפון הארץ

הטלפונים הסלולריים בעבר שימשו בעיקר לצרכי שיחה או שליחת הודעות טקסט,כיום השימוש בהם השתנה,התרחב והשתדרג לחלוטין, נוסף מגוון רחב של אפשרויות וכולן זמינות במכשיר אחד. הסמארטפונים הפכו לעוזר האישי שלנו. הם המחשב, האינטרנט, הרשתות החברתיות ומעל לכל משמשים עבורנו ככלי עבודה לכל דבר.

קיימת התפתחות מתמדת בשוק הטלפונים הסלולריים, טכנולוגיות ומכשירים חדשים כל זה מאלץ את אנשי חנויות ומעבדות הסלולר להיות מעודכנים וערניים ותמיד להתאים את עצמם למציאות המשתנה אשר קיימת בשטח, וזאת כדי לא לאבד מהרלבנטיות שלהם.

התקלות הנפוצות שקיימות כיום במכשירי סלולר מתחלקות ל 2 קבוצות, תקלות תוכנה ותקלות חומרה. תקלות חומרה נפוצות- מסך שבור,תקלת כפתור הבית, תקלת סוללה, תקלת טעינה, כפתור כיבוי\שינה, קורוזיה, תקלות מצלמה, תקלות מיקרופון. תקלות תוכנה נפוצות- בעיות בהתקנת אפליקציות- שגיאות שונות ,אפליקציות נפתחות ומייד נסגרות, מכשיר נכבה\לא נדלק, דפדפן אינטרנט נתקע,ניתוקים מהרשת,מכשיר מתחמם וכו.

ישנן תקלות רבות, אשר ניתנות לאבחון ואף לפתורון באופן עצמאי בבית:

 1. בעיות טעינה – יש לבדוק את המכשיר במטענים נוספים, לבצע ניקוי עדין (עם מקל צמר גפן) למחבר הטעינה ואם ניתן להחליף סוללה
 2. תקלת רמקול – יש לבדוק שעוצמת השמע במכשיר נמצא במקסימום, בנוסף ניתן לבצע ניקוי לרשתות של הרמקול בצורה מבוקרת.
 3. המכשיר לא נדלק – לחבר את המכשיר לטעינה ארוכה (עד 24 שעות), במידה וניתן להחליף סוללה, בנוסף ניתן לבצע "ריסט" למכשיר, באייפון – לחיצה ארוכה על לחצן ההדלקה ולחצן הבית, אנדרואיד – לחיצה ארוכה על הדלקה ולחצן ווליום עליון.
 4. בעיות רשת וגלישה – ראשית יש לפנות למספקי השירות (סלקום, פלאפון, פרטנר…..) לקבל מהם את הגדרות הרשת לעדכן את ההגדרות במכשיר ולהיות מסונכרן עם מספקי השירות.
 5. קליטה –מומלץ לבצע איפוס להגדרות הרשת ובדיקת הסים במכשיר אחר ואם זה לא פותר את הבעיה ניתן לפנות למעבדת סלולר.

חשוב לציין כי תקלות רבות כמו מכשיר נתקע, לא נדלק, מצלמה לא עובדת, בעיות קליטה, שגיאה בהתקנת אלפיקציות יכולות להיפתר ע"י איפוס מכשיר או עדכון תוכנה בייתי (בתוכנות רשמיות בלבד) כמו כן חשוב לבצע גיבוי לזכרון המכשיר כגון קבצים תמונות מספרי קשר וכו. ובמקרה של חוסר ידיעה, מומלץ לא לבצע פעולות במכשיר,כדי לא לגרום נזק רב יותר מהתקלה המקורית.

למה כדאי לכם לתקן את מכשירכם אצלנו?

סלפרו מעבדת סלולר ומחשבים ניידים קיימת כבר 3 שנים וממוקמת בכרמיאל, במעבדת סלולר שלנו מטפלים בכל סוגי המכשירים ועומדים בסטנדרטים שנפוצים בשוק. נתן לרכוש ולטפל אצלנו במכשירים הבולטים ביותר הקיימים כיום בישראל, כגון: אייפון, אייפד, גלקסי וטלפונים סיניים. כמו כן בחנות סלולר- סלפרו מטפלים בכל סוג תקלה מתחום התוכנה והחומרה ותיקוני דרג ד ברמת רכיב.

אנחנו מציעים מגוון שירותי תיקון רחב כגון.

 1. תיקון מסך אייפון 5
 2. החלפת סוללה לאייפון S4
 3. תיקון מסך אייפון 6
 4. החלפת מסך לאייפד
 5. תיקון שקע טעינה לאייפד
 6. החלפת מיקרופון לאייפון
 7. תיקון מסך גלקסי
 8. תיקון טלפונים סיניים

בנוסף בחנות סלולר סלפרו ניתן למצוא טלפונים סלולריים,ומוצרים נילווים לסלולר כגון:

 1. מגן מסך
 2. כיסוי איכותי למכשיר
 3. כרטיסי זיכרון
 4. אוזניות
 5. מתקן לרכב
 6. ועוד ציוד נלווה רחב לכל מכשיר סלולרי וטאבלטים

סלפרו סניף כרמיאל הינה מעבדה לתיקון פלאפונים,טאבלטים,ומחשבים ניידים מכל סוג. המעבדה עומדת בתקנים גבוהים עם ציוד בדיקה ותיקון מהטובים ביותר. נוכל לזהות כל תקלה ולתקן ביעילות ובמהירות