04-6333302 | | | |

טלפונים סלולריים

בסלפרו מעבדת סלולר אנו מוכרים מגוון איכותי של מכשירים ניידים

יצרניות המכשירים החכמים בהחלט יודעים היום מה לייצר על מנת להקל על חיינו ולתת לנו פתרונות של טלפונים סלולריים נוחים ואיכותיים.אבל עדיין אין אנו מסוגלים לממש 100 אחוז מהפוטנציאל המלא של המכשירים הללו כיוון שבדרך כלל אנחנו לא משתמשים בהדרכה של חוברת ההפעלה או נציג המכירות ודווקא כאן לפעמים כדאי כן להתעכב עוד כמה דקות.

בסלפרו מעבדת סלולר אנחנו מחזיקים טלפונים סלולריים למכירה מטובי היצרנים: LG SAMSUNG ועוד מגוון של טלפונים המותאמים לכל לקוח. כל מכשיר מקבל בדיקה לפני מסירתו ללקוח ומופעל מולו על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ובכך להקל על כל לקוח בחנות כדי שמרגע הפעלת המכשיר הוא כבר יהיה מסונכרן לצרכים שלו עם כל הפרטים שלו,במעבדה אנחנו מתמחים בשירות איכותי ובפתרון תקלות לכל סוגי המכשירים.

בסלפרו מעבדת סלולר כל הטלפונים הסלולריים מגיעים עם אחריות יצרן שחלקם גם דרך המעבדה, אנו עובדים עם יבואנים רשמיים בלבד על מנת לספק מכשירים אמיתיים שגם עליהם נוכל לספק מידע בעת הרכישה.

לכן לפני שאתם רוכשים טלפונים סלולריים מומלץ להגיע לסלפרו מעבדת סלולר ולקבל ייעוץ מקיף על בחירה של מכשיר חדש,נשמח לעמוד לרשות כל לקוח כולל הדרכה במקום על המכשיר ואופן הפעולה בו.

כמו כן תוכלו ליצור איתנו קשר כאן ונשמח לעמוד לרשותכם.