04-6333302 | | | |

בחירת מעבדה לתיקון סלולר

בחירת מעבדה לתיקון סלולר,משימה שיש לבצע בצורה קפדנית עם הפנית תשימת לב למספר פרמטרים. נשמע כמו משהו שדורש מחקר.ריכזנו עבורכם את הנקודות העיקריות והחשובות לביצוע המשימה:

השתתפות עצמית/אחריות

ראשית חשוב להבדיל בין 2 מקרים: האם מכשירכם מבוטח ונמצא בתקופת אחריות או לא. האחריות מכסה מקרי תקלות כגון בעיות הטענה,תקלות חשמליות וכו,אך אינה מכסה את התקלות הנפוצות: אם ברצונכם לשמר את הזכאות לאחריות על מכשירכם,אתם מחויבים לשלוח את מכשירכם למעבדת יצרן. נפילה,חשיפה למים/אש. בכל מקרה אחר עומדות לרשותכם מבחר רב של מעבדות פרטיות ,אז איך מחליטים ?

שרות לקוחות: האם נתקלתם בראש ובראשונה בשרות אדיב ואמין אשר אנשי המעבדה יאפיינו ראשית את התקלה ולא רק במבט חיצוני.

הסמכה: חשוב לוודא האם המעבדה לתיקון סלולר מוסמכת לתקן את סוג המכשיר שברשותכם.

אחריות: האם המעבדה מעניקה אחריות על התיקון? חלקי חילוף? ומהי תקופת האחריות .

המעבדה עצמה: בדקו את הציוד הקיים במעבדה, איך המעבדה מסודרת וכיצד המקום מתנהל(האם זאת מעבדה לתיקון סלולר או חנות ציוד סלולר).

מקצועיות: האם המעבדה מעניקה מענה מקיף לצרכי לקוח כגון פתיחת מכשיר לסים,אספקת אביזרים איכותיים ומקוריים למכשיר,טיפול בתקלות תוכנה?

רמת מקצועיות העובדים: טכנאי בעל הסמכה ותקן של היצרן,צוות המעבדה יתן שירות מקצועי ואדיב ברמה גבוהה. המעבדה תנהל את תהליך התיקון תוך מתן מידע  ושקיפות מלאה מול הלקוח ,המחירים יהיו הגונים עם מתן אחריות על התיקון.

מחיר הוגן ונוח: פרטו את תקלתכם ובררו את המחיר,בצעו השוואת מחירים של התיקון עצמו ושל חלקי חילוף אם יש צורך,השוו לפחות שתי מעבדות וודאו כי חלקי החילוף מקוריים בשתיהן. כמו כן ניתן לברר לגבי מחיר חלקי חילוף ברשת .

מהירות התיקון ומכשיר חילופי: מהירות סבירה ,תוודאו מראש שיש ברשות המעבדה חלקי חילוף מקוריים. בדקו האם המעבדה מספקת מכשיר חילופי לשימושכם בזמן שמכשירכם נמצא בתיקון.

נוחות הגעה: בדקו את כתובת המעבדה וודאו שהמעבדה נמצאת באיזור נוח. חפשו מעבדה לפי איזור מגורכם או מיקום עבודתכם.

המלצות: הרשתות החברתיות הפכו למוקד העיקרי שלנו למציאת ביקורות על נותני שירות,חפשו בפייסבוק את אותה מעבדה לתיקון סלולר וקראו ביקורות של לקוחות על מנת לקבל מידע יותר מקיף על המעבדה.