04-6333302 | | | |

תקלות נפוצות במכשירי סלולר

הטלפונים החכמים שלנו עוזרים לנו היום לבצע פעולות שלא חלמנו עליהם כשהסתובבו עם קודמיהם, ללא הטאצ', אבל בדבר אחד החוכמה הגדולה שלהם לא עוזרת - תקלות. כמו לכל מכשיר, גם למכשירי אייפון ואנדרואיד יש המון הזדמנויות לאכזב אותנו, להיתקע, לגמגם ובאופן כללי לפשל ברגעים החשובים. ישנם כמה תקלות נפוצות, שחוזרות בכל המכשירים כמו מסך שבור או סוללות שחוקות ועוד מגוון תקלות שאצלנו בסלפרו מעבדת סלולר ניתן לתקן בקלות ובמחיר הוגן.

הסמארטפון צמוד אלינו לאורך רוב שעות היום וזה מוביל כמובן לנפילות רבות ולמכות מזדמנות ששוברות את המסך, בעל שטח הפנים הגדול, למרות שרוב מכשירי הדגל החדשים מצוידים בזכוכית גורילה בעלת עמידות מוגברת להתעללות מצד המשתמש.

לחצן הבית נשחק לחלוטין ולחצן הכיבוי הפסיק לעבוד ולא מגיב? זוהי תקלה נפוצה מאוד בישראל ובעולם. הלחצנים הפיזיים בניידים שלנו נשחקים במהרה, בעיקר באייפונים, מכל הדורות. למרבה המזל, יש באייפון אפשרות לכפתור בית וירטואלי,אצלנו בסלפרו ניתן לתקן את הבעיה בקלות.

ולבסוף, אם אתם נאלצים להפקיד את הסמארטפון שלכם במעבדה לטיפול, הטיפ האחרון (ואולי החשוב ביותר) הוא לבחור במעבדה מסודרת, שעובדת עם חלקי חילוף איכותיים, שקיבלה ביקורות טובות וידועה כאחת שמספקת שירות אמין וכמובן - מעבדה שמעניקה אחריות כמו אצלנו בסלפרו מעבדת סלולר בכרמיאל.

כמו כן תוכלו ליצור איתנו קשר כאן ונשמח לעמוד לרשותכם.