04-6333302 | | | |

תיקוני דרג ד' במעבדות סלולר

המכשיר שלכם התקלקל,הלכתם למעבדה ונאמר לכם שהמכשיר דורש תיקון דרג ד'. כדי להוריד פאניקה נסביר מה אומר תיקון דרג ד'. המושג דרג הגיע לעולם הסלולר מהמסגרת הצבאית ובא להגדיר נהלי עבודה- מי מורשה וכמובן מי יכול לתקן ומה.

בסלפרו אנחנו מומחים בכל סוגי דרגי התיקונים-לפרטים נוספים חייגו 04-6333302

ישנם 4 סוגי דרגים א-ד נגדיר כל אחד ונרחיב לגבי האחרון :

  1. דרג א' - דרג תפעול של המכשיר שבו הטכנאי מיומן מספיק לתפעל את כלל הפונקציות של המכשיר.
  2. דרג ב' - דרג שהטכנאי מורשה ומיומן להחליף את הציוד הנלווה של המכשיר, כלומר דיבורית, מטען ועוד..
  3. דרג ג' - דרג בכיר יותר שבו המיומנות הנדרשת גבוהה יותר ומאפשרת לטכנאי להתמודד עם החלפה של רכיבים שנמצאים בתוךהמכשיר כגון: קונקטורים, פלטים, פלסטיקה.
  4. דרג ד' - זה התעסקות עם המוח של הטלפון בעצם, דרג שבו המיומנות הנדרשת הינה הגבוהה ביותר ומאפשרת לתקן את כלל התקלות המתרחשות במכשיר וזאת בעקבות יכולות של קריאה של סכמה חשמלית (תיאור מפורט של כלל המעגלים במכשיר) ושימוש בציוד מעבדה מתאים כמו שיש לנו בסלפרו מעבדת סלולר.

לביצוע הבדיקות וההחלפה. למשל החלפת לוח אם שהיא לא עבודה פשוטה,וטכנאי לא מקצועי יכול לגרום לנזק רב ללוח ולרכיבי המכשיר.

מה זה בעצם בעצם רכיב?רכיב אלקטרוני הוא עצם אלקטרוני בסיסי, בעל פונקציה מוגדרת, המשמש ליצירתם של מוצרי אלקטרוניקה. רכיב אלקטרוני בנוי בדרך כלל במארז משל עצמו, ולו הדקים מתכתיים המשמשים לחיבורו לרכיבים אחרים. מספר רכיבים אלקטרוניים המחוברים ומתפקדים יחד נקראים מעגל אלקטרוני. בנוסף לרכיבים אלקטרוניים הארוזים כל אחד בנפרד, קיימים רכיבים הארוזים גם בצורת מעגל משולב, הכולל מספר גדול מאוד של רכיבים זעירים במארז יחיד.

רכיבים לדוגמא: רכיב תצוגה,רכיב שמע,רכיב קליטה,רכיב טעינה אם הרכיב נפגע צריך להחליפו או לתקנו תחת עינית המיקרוסקופ ועל ידי טכנאי מוסמך דרג ד' בלבד. סלפרו מעבדת סלולר מציעה לכם את כל דרגי התיקון-לפרטים נוספים לחצו כאן

לסיכום - חלקים רבים במכשיר סלולרי יכולים להתקלקל לדוגמא:

  1. החלפת מסך
  2. החלפת חלק שקע טעינה
  3. החלפת חלק ספיקר /שמע
  4. החלפת חלק רטט

ועוד תקלות/חלקים ואחרים במכשיר…

החלפת החלק *לא יעזור* כאשר התקלות נובעות מהרכיב עצמו לכן יש לבצע תיקון דרג ד ע"י טכנאי מוסמך עם ציוד מקצועי.וחדשני. בסלפרו אנחנו יודעים לבצע תיקון דרג ד ויש לנו את כל המכשור המתאים לזה במעבדה.

ניתן ליצור קשר ישירות עם המעבדה בטלפון מספר 04-6333302